Na rynku laptopów z łatwością możemy znaleźć całą masę ciekawych urządzeń

Laptop godny biznesmena

W dzisiejszych czasach laptop nie służy już jedynie do wysyłania maili i przeglądania Internetu. Obecnie notebook ma stanowić pełnoprawny komputer, który pozwoli nam wykonać każdą pracę, jaką będziemy mieć do zrobienia. Jeśli więc zależy nam na wydajnym, mobilny laptopie, który nigdy nas nie zawiedzie to warto zastanowić się nad modelem, jakim jest Lenovo ThinkPad L15. Jest to absolutna nowość, która została wyposażona w najnowszej, 10. generacji procesory Intel Comet Lake, co sprawia, że laptop ten jest niesamowicie szybki. Jeśli chcesz poznać jego pozostałe zalety, to koniecznie zapoznaj się z dalszą częścią tego artykułu.

Specyfikacja zadowoli nawet najbardziej wymagających

Na rynku laptopów z łatwością możemy znaleźć całą masę ciekawych urządzeńLaptop, jakim jest Lenovo ThinkPad L15 stawia na maksymalnie czytelną, dużą 15,6 calową matową matrycę IPS o rozdzielczości Full HD. Jej zastosowanie pozwoli na komfortową pracę nie tylko w biurze, ale także i poza nim. Do innych ważnych aspektów tego laptopa należą:

  • wykorzystanie najnowocześniejszych, niskonapięciowych procesorów Intel Core 10. generacji – Intel Comet Lake,
  • bardzo szybki i niezawodny dysk SSD na złączu M.2 PCIe NVMe o pojemności aż do 1 TB,
  • dużą ilość, bo maksymalnie aż 16 GB pamięci DDR4,
  • niewielka waga, bo około 1.38 kg,
  • pojemna, 46 Wh bateria, która pozwoli na wielogodzinną pracę na tym laptopie,
  • zastosowanie masy przydatnych portów oraz zaimplementowanie technologii zwiększających bezpieczeństwo użytkownika i jego danych takich jak mechaniczna przesłona kamery, moduł dTPM 2.0, czy czytnik linii papilarnych,
  • całość pracuje pod kontrolą niesamowitego systemu operacyjnego, jakim jest Windows 10 w wersji Pro.

Czy warto zakupić Lenovo ThinkPad L15?

Na rynku laptopów z łatwością możemy znaleźć całą masę ciekawych urządzeń. Jeśli jednak zależy nam na niezawodności, wygodzie, poręczności oraz najwyższej wydajności w rozsądnej cenie to najlepszym wyborem będzie zdecydowanie Lenovo ThinkPad L15. Jego nienachalna, stonowana stylistyka w połączeniu z wygodną klawiaturą i dużym gładzikiem sprawiają, że praca z nim to czysta przyjemność.

Obraz autorstwa StockSnap - Pixabay