Często zmieniasz biura, musisz być w stałym kontakcie z firmą albo masz mnóstwo delegacji polecamy ThinkPad T14 dla każdego biznesu

Mobilny laptop dla biznesu

Jeśli Twoja praca wymaga ciągłego przemieszczania się z miejsce na miejsce. Często zmieniasz biura, musisz być w stałym kontakcie z firmą albo masz mnóstwo delegacji polecamy ThinkPad T14 dla każdego biznesu. 

Co wyróżnia ThinkPad T14 na tle innych urządzeń?

Często zmieniasz biura, musisz być w stałym kontakcie z firmą albo masz mnóstwo delegacji polecamy ThinkPad T14 dla każdego biznesuTen mały sprzęt naprawdę potrafi wiele. Po pierwsze Lenovo ThinkPad T14 jest ultrabookiem (więcej tutaj). Co to oznacza?

Każdy ultrabook łączy w sobie 4 podstawowe cechy:

  • Lekkość,
  • Wydajność,
  • Wytrzymałość,
  • Funkcjonalność.

Te 4 podstawowe funkcje łatwo będzie zaprezentować na przykładzie ThinkPad T14 do celów biznesowych.

Lekkość

Nasz Lenovo ThinkPad T14 to urządzenie o dość niskiej wadze. Jego niska waga jest porównywalna do półtorej paczki cukru. Jednym słowem: wynosi 1,55 kg.

Wytrzymałość

Gdy mówimy o wytrzymałości zwykle mamy na uwadze baterię. W ThinkPad T14 możesz pracować 15 godzin bez ładowarki. Czy jest to dobre rozwiązanie? Jak najbardziej. Gdy zapomnisz o ładowarce czy nie będzie gniazdka elektrycznego zawsze możesz pracować.

Wydajność

Jeśli chodzi i to pojęcie może ono dotyczyć karty pamięci oraz dysku twardego. Dlatego opiszemy oba te pojęcia.

W ThinkPad T14 możesz korzystać z 8GB pamięci RAM. Jednak zdarza się, że pamięć jest zbyt mała na pracownicze dokumenty. Jednak ThinkPad T14 jest na tyle innowacyjnym laptopem do dowolnej zmiany. Więc śmiało możesz powiększyć ilość niezbędnej pamięci.

Ważną częścią w ultrabookach jest dysk twardy. Bez niego laptop ginie. W Lenovo ThinkPad T14 możesz wykorzystać 256 GB dysku w technologii SSD. Jednym słowem w ThinkPad T14 używa się standardowego dysku, który zawsze możesz ulepszyć na szybki i bardziej wydajniejszy.

Funkcjonalność

Ostania cechą do opisu. Jeśli chodzi o funkcjonowanie ThinkPad T14 jest przede wszystkim urządzeniem dość małym. Jego szerokość to 329 mm. Podsumowując, ThinkPad T14 jest o kilka centymetrów większych od standardowej kartki A4. Jednak dzięki swoim gabarytom spełnia marzenie o małym latopie do wyjazdów biznesowych i nie tylko. Dzięki ThinkPad T14 praca zdalna jest możliwa.

Business obraz autorstwa senivpetro - www.freepik.com