Marka Lenovo już od bardzo długiego czasu cieszy się największą popularnością za sprawą kultowej serii komputerów ThinkPad

Sprzęt nie tylko do biura

Marka Lenovo już od bardzo długiego czasu cieszy się największą popularnością za sprawą kultowej serii komputerów ThinkPad. Wiele osób kojarzy tę markę tylko i wyłącznie za sprawą tej serii. Tak naprawdę jednak Lenovo posiada bardzo dużo serii kierowanych do różnych grup. Wśród produktów Lenovo można znaleźć również sprzęt dla graczy (http://www.gameragon.pl/k905,laptopy.html) czy laptopy multimedialne.

Nowoczesne urządzenia

Marka Lenovo już od bardzo długiego czasu cieszy się największą popularnością za sprawą kultowej serii komputerów ThinkPad
fot. lenovo.com

Lenovo w swojej ofercie posiada wiele bardzo nowoczesnych laptopów o nazwie Yoga. Są to urządzenia wyposażone w ekrany dotykowe, które można odchylić o 180 stopni, co pozwala na zmianę laptopa w tablet. Czyni to urządzenia te bardzo atrakcyjnymi na rynku, ponieważ dzięki zainstalowaniu na nich systemu Windows 10 możliwe jest bardzo komfortowe korzystanie z nich. W razie potrzeby mogą oczywiście służyć jako standardowy komputer przenośny, którego obsługujemy za pomocą klawiatury oraz gładzika. Urządzenia te są również bardzo lekkie i bardzo mobilne, co jest ich kolejnym atutem. Wartym odnotowania jest również fakt, że urządzenia te posiadają bardzo ciekawą stylistykę.

Seria G

Laptopy Lenovo z serii G kierowane są w głównej mierze do mniej wymagających klientów. Dla osób, którym nie zależy aż tak bardzo na wydajności, będzie to sprzęt wręcz idealny. Do jego zakupu skłania przede wszystkim stosunkowo niska cena. Najtańsze modele można zakupić już za niewiele ponad 1000 złotych. Przy tym dzięki procesorom Intela oraz 4 GB pamięci RAM sprzęt ten doskonale radzi sobie z odtwarzaniem filmów oraz przeglądaniem Internetu.

ThinkPad

Najpopularniejsza seria komputerów przenośnych od Lenovo. Dodatkowo seria ta jest doskonałym przykładem tego, co powinien posiadać komputer biznesowy. Lenovo w tej serii zadbało o bardzo dobrą klawiaturę, gładzik, który jest w stanie zastąpić myszkę, oraz bardzo solidną i stonowaną obudowę. Dzięki temu wszystkiemu jest to więc sprzęt wręcz idealny do pracy biurowej i dzięki temu również znalazł bardzo szerokie grono odbiorców oraz wielbicieli, którzy nie wyobrażają sobie korzystania z innego sprzętu biurowego.

Seria Y

Seria komputerów osobistych kierowana do graczy. Komputery mimo swojego niepozornego wyglądu wyróżniają się bardzo dobrą wydajnością. Lenovo postanowiło zastosować w tej serii najmocniejsze procesory Intel Core i5 oraz Intel Core i7. Dodatkowo są one wspierane przez kartę graficzną Nvidia. Sprawia to, że komputery te są w stanie poradzić sobie ze wszystkimi najnowszymi grami, a wiele z nich obsługują w rozdzielczości Full HD oraz na najwyższych poziomach detali.