Chociaż model Lenovo ThinkPad L13 Yoga jest stosunkowo niewielki i bardzo lekki, to w jego wnętrzu znaleźć możemy potężną specyfikację, pozwalającą na pracę z wykorzystaniem bardzo zaawansowanych aplikacji i programów

Lenovo ThinkPad L13 Yoga – wszechstronny laptop biznesowy

W dzisiejszych czasach technologia rozwija się błyskawicznie, dlatego też szczególnie w kwestii laptopów biznesowych nie powinno być miejsca na jakiekolwiek kompromisy. Dobrym dowodem na to może być na przykład model Lenovo ThinkPad L13 Yoga, który to jest urządzeniem konwertowalnym, a zatem dzięki ekranowi dotykowemu i specjalnym zawiasom może on być używany zarówno jako laptop, jak i w trybie tabletu. Jest to niezwykle dobrze przemyślane urządzenie, o czym można się bardzo łatwo przekonać.

Niezwykła wydajność

Chociaż model Lenovo ThinkPad L13 Yoga jest stosunkowo niewielki i bardzo lekki, to w jego wnętrzu znaleźć możemy potężną specyfikację, pozwalającą na pracę z wykorzystaniem bardzo zaawansowanych aplikacji i programówChociaż model Lenovo ThinkPad L13 Yoga jest stosunkowo niewielki i bardzo lekki, to w jego wnętrzu znaleźć możemy potężną specyfikację, pozwalającą na pracę z wykorzystaniem bardzo zaawansowanych aplikacji i programów. Prezentuje się ona następująco:

  • 13,3 calowy, matowy ekran dotykowy IPS o rozdzielczości Full HD zapewniający świetny obraz,
  • niskonapięciowy procesor Intel Core 10 generacji – Intel Comet Lake,
    bardzo wydajna pamięć RAM DDR4,
  • superszybki dysk SSD M.2 NVMe na złączu PCIe o pojemności nawet do 1 TB,
  • pojemna bateria ze wsparciem dla funkcji szybkiego ładowania,
  • wydajna, zintegrowana karta graficzna Intel UHD,
  • waga komputera to zaledwie 1,4 kg.

Dlaczego warto wybrać model Lenovo ThinkPad L13 Yoga?

Na rynku komputerów mobilnych znaleźć możemy setki ciekawych modeli, które wydają się być niesamowitą okazją. Rzeczywistość pokazuje jednak, że sprzęty w podejrzanie niskiej ceny są wykonane niedokładnie przez co większą część czasu spędzają w serwisach. Modelem godnym polecenia dla każdego biznesmena, a także osób, które sporo podróżują jest Lenovo ThinkPad L13 Yoga (https://www.kuzniewski.pl/k4594,laptopy-lenovo-ibm-thinkpad-thinkpad-l-thinkpad-l13-yoga.html). Model ten posiada zainstalowany system operacyjny Windows 10 Pro, który zarządza wszystkimi, niezwykle wydajnymi podzespołami. Jest to niewielkie, poręczne urządzenie z czarną obudową i podświetlaną klawiaturą, dzięki czemu praca w ciemnym, nocnym otoczeniu nie sprawi żadnych problemów nikomu. Niesamowity design, dobre parametry, roczna gwarancja door-to-door oraz mobilność na najwyższym poziomie to główne powody, dla których warto zakupić ten model.

Business obraz autorstwa freepik - www.freepik.com