Notebook MSI WE73 to potężna stacja robocza

Dla kogo przyda się laptop serii WE73?

Notebook MSI WE73 to potężna stacja robocza (https://www.kuzniewski.pl/k4450,laptopy-msi-workstation-seria-we-we73.html), która prezentuje najnowszą technologię zapewniającą maksymalną wydajność dla profesjonalistów w dziedzinie grafiki. Laptop WE73 jest częścią serii mobilnych stacji roboczych MSI. Wysokiej klasy sprzęt i ekstremalne wzornictwo jest skoncentrowane na profesjonalnym zastosowaniu w różnych dziedzinach. Systemy te zostały skonfigurowane przy użyciu sprzętu specjalnie przystosowanego do pracy z narzędziami produkcyjnymi, podzielonego na takie zadania, jak:

Notebook MSI WE73 to potężna stacja roboczaW rękach mamy elegancki zespół wykończony czarnym aluminiowym podwoziem. Wizualnie wyważony, ale bez utraty estetyki i wysokiej jakości wykonania. Jest to potężny laptop, transmitujący moc systemu umieszczonego wewnątrz. Przy wadze 2,74 kg i wymiarach 419 x 285 x 28,5 mm, może dominować w centrum każdego biurka. Sprzęt posiada dobre urządzenie do wprowadzania danych, przez to, że zostało wyposażone w podświetlenie w białym świetle.

Systemy chodzenia przy intensywnej pracy

Biorąc pod uwagę potężną grafikę dostępną w systemie, temperatura jest istotnym czynnikiem monitorującym. Komputer ten posiada do chłodzenia system MSI Cooler Boost 5. Podwójny wentylator i podwójny wewnętrzny moduł termiczny intensyfikuje i zwiększa wydajność cieplną komputera. Jego konstrukcja umożliwia pobór największej mocy z systemu przy najniższej możliwej temperaturze. W połączeniu z wentylatorami Whirlwind Blade w sumie 7 przewodów cieplnych, 4 drogi oddechowe zawsze utrzymują komputer w chłodnym stanie, co sprzyja wygodnej pracy. Dzięki temu wszystkiemu sprzętowi i funkcjom jest jasne, że laptop MSI WE73 jest maszyną z najnowszą technologią i ekstremalną mocą. Narzędzie przemyślane przez i dla profesjonalistów w dziedzinie kreacji graficznej i wypoczynku elektronicznego. Cena laptopów serii MSI może stanowić barierę, ale mówimy tu o komputerze dla bardziej profesjonalnego sektora, w którym liczby te są powszechne.

 

Obraz z msi.com