Lenovo IdeaCentre Y700 to komputer stacjonarny stworzony z myślą o zapalonych graczach gier komputerowych, którzy oczekują sprzętu maksymalnie wydajnego

Lenovo IdeaCentre Y700

Lenovo IdeaCentre Y700 to komputer stacjonarny stworzony z myślą o zapalonych graczach gier komputerowych, którzy oczekują sprzętu maksymalnie wydajnego. Obudowa komputera jest niezwykle wytrzymała, porównując go z innymi pecetami, wygląda standardowo, producent nie zdecydował się nadać mu oryginalnego kształtu. Ten model jest elegancki, posiada czarną dobrze spasowaną obudowę. Konstrukcja została wykonana z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, które jest solidne.

Lenovo IdeaCentre Y700 to komputer stacjonarny stworzony z myślą o zapalonych graczach gier komputerowych, którzy oczekują sprzętu maksymalnie wydajnego
fot. lenovo.com

Komputer został wyposażony w najnowsze procesory serii Intel Core oraz układ graficzny NVIDIA GeForce GTX. Takie parametry zapewniają płynne odtwarzanie nawet bardzo wymagających gier oraz programów graficzny. Decydując się na Lenovo IdeaCentre Y700 można cieszyć się rozrywką na naprawdę wysokim poziomie. Wnętrze komputera mieści wnęki na dyski twarde, do 2 TB każdy oraz cztery gniazda DIMM. Jak każdy komputer stacjonarny, IdeaCentre Y700  daje duże możliwości rozbudowy, w sumie można zaopatrzyć go w 32 GB pamięci. Można skonfigurować go dowolnie, w zależności od potrzeb. Modernizacja czy zamontowanie dodatkowych komponentów jest bardzo proste i naprawdę nie wymaga specjalistycznej wiedzy technicznej. Producent wyposażył go ponadto w beznarzędziowy panel boczny oraz pojemną 34-litrową obudowę.

Komputer został wyposażony w wewnętrzne i zewnętrzne oświetlenie LED, które dodatkowo dodaje mu gamingowego charakteru. Konfiguracja sprzętu, jego obudowa oraz możliwości sprawiają, że jest to sprzęt idealny dla miłośników gier komputerowych, którzy szukają sprzętu stacjonarnego do prowadzenia rozgrywek w domowym zaciszu. Lenovo IdeaCentre Y700 wyróżnia się pokaźną przestrzenią dyskową, doskonałą grafiką I wydajnością, a także bardzo przestronną dobrze przemyślaną obudową. Co więcej, rozbudowa komputera jest dziecinnie prosta i nie wymaga używania narzędzi.

Seria laptopów Lenovo Y to doskonały wybór nie tylko dla graczy, równie dobrze sprzęt może służyć do pracy, gdyż jest w stanie obsłużyć nawet bardzo wymagające aplikacje bądź programy graficzne (więcej tutaj). Komputery przeznaczone do pracy i do rozrywki cieszą się coraz większym zainteresowaniem, dlatego pojawiaj się ich na rynku coraz więcej. Producenci, wychodząc naprzeciw wymaganiom użytkowników, tworzą coraz lepszy sprzęt coraz wydajniejszy. Obecnie powstaje również coraz więcej komputerów przenośnych dedykowanych graczom, które również cieszą się dużym zainteresowaniem.