Lenovo ThinkPad X1 Carbon 6 wywołuje ogromne zdziwienie i niedowierzanie, już w momencie sprawdzania jego ceny rynkowej

Mały, wydajny i odporny na uszkodzenia

Lenovo znane jest z regularnego wprowadzania na rynek urządzeń, które zmieniają jego bieg. Czasami zmiany te nie przynoszą pożądanych skutków i okazują się nietrafione, jednak dążenie do nieustannej poprawy jakości i zwiększenie pojęcia innowacji z pewnością na rynku technologicznym się ceni. Jednym z topowych produktów tego producenta okazała się seria Yoga, która prezentuje laptopy przedstawiające sobą technologię 2w1. Jednym zdaniem, pełnią one funkcje zarówno standardowego komputera, jak i przenośnego tabletu. Dlatego też charakteryzują się małymi rozmiarami oraz niską wagą, co ułatwia ich przenoszenie oraz posługiwanie się w miejscach publicznych.

     Lenovo ThinkPad X1 Carbon 6 wywołuje ogromne zdziwienie i niedowierzanie, już w momencie sprawdzania jego ceny rynkowej
Autor zdjęcia: lenovo.com

Pomijając serię Yoga, firma ta wzburzyła rynek technologii wypuszczając model Lenovo ThinkPad X1 Carbon 6. Ultrabook niezwykle wydajny, lekki oraz o małej objętości. Nie byłoby w tym nic rewolucyjnego, gdy producenci nie dodali do urządzenia zwiększenia jego wytrzymałości, w co wliczało się także zalanie go płynami oraz poprawy zabezpieczeń. Takim oto sposobem laptop ten stał się wręcz niezniszczalnym produktem na rynku komputerowym.

Różne konfiguracje – inna cena

Lenovo ThinkPad X1 Carbon 6 wywołuje ogromne zdziwienie i niedowierzanie (www.kuzniewski.pl), już w momencie sprawdzania jego ceny rynkowej. Jak możemy się domyśleć, nie należy ona do najniższych. Za podstawowy model zmuszeni będziemy wydać około 7 tysięcy złotych, jednak jeśli zależy nam na dodatkowych i bardziej wydajnych konfiguracjach zapłacić możemy nawet 11 tysięcy złotych. Toteż, produkt ten z pewnością przeznaczony nie będzie dla wszystkich, mimo tego kusi klientów swoimi rozbudowanymi właściwościami oraz wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Jest to sprzęt klasy premium, a więc i takiego działania powinniśmy się po nim spodziewać, co w pełni się sprawdza. Poza tym, już sama obudowa robi ogromne wrażenie na użytkowniku – jej grubość wynosi niecałe 16,5 mm a 14 calowa przekątna pozwala mu stać się najmniejszym laptopem na rynku w tej kategorii. Co ciekawe, klapę laptopa otworzyć możemy całkowicie na płasko, przez co komputer przybiera sobą prostą linię. Jakość wykonania każdych elementów stoi na najwyższym poziomie pozwalając cieszyć się ogromną wydajnością oraz swobodą korzystania z urządzenia nawet podczas wysokich obciążeń.