fot. fujitsu.com

Fujitsu LifeBook S935 biznesowym narzędziem pracy

W dzisiejszych czasach wysokiej klasy sprzęt komputerowy stał się wręcz nieodzownym narzędziem znajdującym zastosowanie w codziennej pracy. Wykorzystywanie go nawet podczas często odbywających się podnóży służbowych bądź spotkań biznesowych wymusza dostosowanie urządzeń do tego rodzaju potrzeb. Laptop klasy biznesowej, do której bez wątpienia zaliczyć można model Fujitsu LifeBook S935 zgodnie z aktualnymi wymogami charakteryzuje się nie tylko wysoką wydajnością i mocą ale również wytrzymałością, energooszczędnością oraz zwiększoną funkcjonalnością.

W dzisiejszych czasach wysokiej klasy sprzęt komputerowy stał się wręcz nieodzownym narzędziem znajdującym zastosowanie w codziennej pracy
fot. fujitsu.com

Ważący zaledwie 1,6 kilograma Fujitsu LifeBook S935 o wielkości przekątnej ekranu 13,3 cala to uniwersalne urządzenie łączące ze sobą funkcjonalność laptopa i nowoczesnego tabletu, które doskonale sprawdza się w codziennej pracy w środowisku biznesowym.

Ze względu na to, że Fujitsu LifeBook S935 przede wszystkim wykorzystywany jest do codziennej pracy, producent zaproponował wiele bardzo nowatorskich a zarazem funkcjonalnych rozwiązań, które pozwalają na bezproblemowe wykorzystywanie łączności bezprzewodowej w każdym dogodnym dla użytkownika momencie. W urządzeniu znalazł zastosowanie moduł 4G/LTE. W zależności od indywidualnych potrzeb użytkownika w sprzedaży dostępne są również modele wyposażone w moduł 3G/UMTS. Dodatkowo urządzenie posiada WLAN oraz Bluetooth. Ponieważ Fujitsu LifeBook S935 jest uniwersalnym urządzeniem mobilnym producent nie zapomniał o należytym zabezpieczeniu dysku twardego wykorzystując do tego celu specjalne czujniki przeciwwstrząsowe.

Laptop klasy biznesowej ze względu na charakter pracy, do której jest wykorzystywany musi posiadać specjalne zabezpieczenia chroniące urządzenia przed nieautoryzowanym dostępem do zapisanych danych. W Fujitsu LifeBook S935 skuteczną funkcję zabezpieczenia pełni czytnik krat SmartCard, czytnik linii papilarnych użytkownika oraz sposób szyfrowania dysku wykorzystujący zaawansowaną technologię OPAL.

O zaliczeniu Fujitsu LifeBook S935 do liderów w klasie biznesowej zadecydowała nie tylko jego zwiększona funkcjonalność mobilna oraz najwyższej jakości zabezpieczenia korporacyjne ale również sama konstrukcja urządzenia. Smukły kształt a przy tym szalenie wytrzymała, aluminiowa obudowa ułatwiają nie tylko jego transport ale również bezproblemową możliwość wykorzystywania w czasie wciąż zmieniających się warunków pracy. Uniwersalny laptop wyposażony jest w obrotowy ekran a zastosowanie podwójnego digitizera ułatwia wprowadzanie danych przy użyciu zarówno dotyku palca bądź wygodnego rysika jak i klasycznej klawiatury.

Dostosowanie Fujitsu LifeBook S935 do dynamicznej pracy jaka charakteryzuje środowisko biznesowe gwarantuje zastosowanie najwyższej jakości podzespołów zaliczanych do najnowszej generacji. Zwiększoną wydajność urządzenia zapewnia procesor Intel Core i7 a jego wymaganą moc dysk należący do klasy SSD, którego zastosowanie wyraźnie skraca czas uruchamiania się systemu oraz otwierania niezbędnych do pracy aplikacji. W Fujitsu LifeBook S935 producent zaproponował zintegrowany układ Intel HD Graphics 5500, który odpowiedzialny jest za najwyższej jakości grafikę.